Salon Andrey Gaurové
Popůvky u Brna
ÚVOD
SLUŽBY SALÓNU
PEDIKÚRA
MANIKÚRA
MODELÁŽ NEHTŮ
KOSMETIKA
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
PERMANENTNÍ MAKE-UP
DEPILACE
MASÁŽE
KDE NÁS NAJDETE
FOTOGALERIE

MODELÁŽ NEHTŮ

Modeláž nehtů je moderní metoda, kterou lze z čehokoliv, co vám příroda nadělila, vykouzlit elegantní pěstěné ruce. Modeláž vám zaručí, že budete mít 3-5 týdnů ruce dokonale upravené. Pro tuto metodu není vůbec důležité, jestli máte kvalitní nehty, co děláte v zaměstnání apod. Pro 99 % žen lze najít materiál a metodu, která jim spolehlivě drží, nedělá odchlipy, nepraská apod. Pokud právě vy jste nehty vyzkoušely a nedržely vám, modeláž byla pro vás bolestivá, pak to není vina vaše ani vašich nehtů. Prostě jste jen měly smůlu, že jste měly materiál, který vám neseděl. Není důvod si krásné nehty odpírat, prostě to chce vyzkoušet více možností.

Vytvoříme vám nehty podle vašich představ. Nabízíme modeláž špičkovými materiály Angels, EBD, Expa nails atd. Ať už chcete nehty dlouhé, krátké, hranaté, kulaté, bez použití tipů, zdobené nebo jen jednoduché čiré... cokoliv je možné. Nahlédněte do naší fotogalerie a přesvědčte se na vlastní oči.

Modeláž gelová: 600,-
Nová modeláž na šablony: 650,-
Zpevnění nehtů: od 350,-
Doplnění (oprava/výměna typu v ceně): od 380,-
Oprava nehtu mimo doplnění: 50kč/ks
Francie: od 30,-
Lakování: od 50,-
Zdobení: 5-15kč/ks

Nabízíme také aplikaci gel laků, zpevňovacích laků, atd., ale také MODELÁŽ NEHTŮ NA NOHOU

Modeláž je vhodná pro každý typ nehtů. Lze jí upravit tvar nehtů, délku lůžek. Klientky se často obávají, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně. Nehet vyrůstá z nehtového kořene, posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci. Veškeré materiály, se kterými se pracuje, jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě neovlivňují a nenarušují vlastní nehet! Modeláž lze kdykoliv odstranit a pokračovat klasickou manikúrní péčí.

722 475 227 Tereza

N
E
C
H
T
E

S
E

H
Ý
Č
K
A
T
Google+