Salon Andrey Gaurové
Popůvky u Brna
ÚVOD
SLUŽBY SALÓNU
PEDIKÚRA
MANIKÚRA
MODELÁŽ NEHTŮ
KOSMETIKA
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
PERMANENTNÍ MAKE-UP
DEPILACE
MASÁŽE
KDE NÁS NAJDETE
FOTOGALERIE

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Toužíte po sexy dlouhých a hustých řasách? Pak využijte jedinečné nabídky a nechte si prodloužit řasy pomocí nejnovější technologie neviditelného spoje, lepením řasy na řasu. Spojení je pevné, flexibilní, odolné a bezpečné. S těmito řasami se ráno probudíte již „ nalíčená“ a jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi i bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání atd.

Nové řasy: 790kč - 990kč

Doplnění: 150kč - 550kč
(dle uplynulé doby od aplikace a počtu doplňovaných řas)


Řasy jsou umělého původu, vyráběny laserovou technologií. K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum, speciálně vyvinuté a využívané v plastické chirurgii pro lepení ran bez použití stehů, a nyní i pro prodlužování řas. Použité materiály jsou hypoalergenní a nedochází k poškození řas vlastních. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s řasou novou.

Při šetrném zacházení vydrží až do té doby, kdy vypadnou Vaše přirozené řasy (obnova řas je 60-90 dní). Jelikož denně ztrácíme několik řas, je během 2-4 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený efekt. Vlastní řasy nejsou touto metodou prodloužení nijak již zatěžovány, je tedy možné prodloužené řasy nosit stále. Řasy vynikají maximální lehkostí a přirozeností. Prodloužené řasy již není potřeba líčit. Aplikace je bezbolestná a trvá cca 1-1,5 hodiny. Doplnění cca 1 hodina. Během této doby ležíte a odpočíváte.

Prodloužené řasy jsou také ideální pro zvláštní příležitosti jako maturita, promoce, svatba nebo fotografování. Prodlužování řas je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Výsledný efekt po prodloužení řas: Tmavší odstín řas, větší délka, hustší vzezření, elegantní a přirozený vzhled, hedvábný lesk.

604 160 553 Andrea

N
E
C
H
T
E

S
E

H
Ý
Č
K
A
T
Google+